23 czerwca w Urzędzie Miejskim w Żninie odbyła się Gala Sportu. Podczas spotkania wyróżniono również sportowców reprezentujących I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Żninie. Byli to: Mateusz Brończyk (tegoroczny absolwent), Zuzanna Zubel (3a), Małgorzata Mazur (2a), Marcel Górski (3e). Gratulujemy!
fot. Gmina Żnin
